Beata Kajdańska

beata KajdańskaMoją drogę rozpoczęłam w 1988 roku kursem u prekursora krakowskiej radiestezji, nieżyjącego już inż. Kadłuczki. Potem, w 1993 roku trafiłam na wielkie błogosławieństwo – seminarium Reiki u Maksa Arteckiego. Z entuzjazmem zaliczyłam I i II stopień, a w 1998 roku zrobiłam stopień mistrzowski.

W międzyczasie pociągnęły mnie za sobą kamienie szlachetne i po seminarium pracy z energią minerałów, włączyłam je do praktyki Reiki.

Poszukując nadal swojej drogi odbyłam kilka podróży do Indii, spotkałam cudowne oświecone istoty, zgłębiałam Wedy i znalazłam swojego Mistrza… Podróże do Indii zaowocowały cyklem bajek i rysunków dla dzieci i dorosłych, które niedługo ukażą się drukiem w wersji książkowej.

Dużą część mojej drogi przetańczyłam, medytując na zajęciach z Duchowych Tańców prowadzonych przez Nurię, Jyoti i Hayata oraz przepracowałam, na zajęciach energetyki u Nurii.

W 2007 roku zderzyłam się z gongami. Fala uderzeniowa rzuciła mnie na zajęcia z masażu misami tybetańskimi do Wojtka Skabka i warsztaty gry na gongach u Tomka Czartoryskiego.

Od 2008 roku masuję misami i łączę to z terapią Reiki, gram też koncerty na gongach.

Prowadzę również Tańce Duchowe, uzdrawiające sesje osobiste i grupowe warsztaty rozwojowe.

Zapraszam wszystkich na sesje masażu misami oraz koncerty gongów i mis!

Każdy czwartek, ul.Zacisze 14, Kraków, godz.18.30-20.00